Forum www.polski-oxford.co.uk Strona Główna

www.polski-oxford.co.uk
Forum i Ogłoszenia
Odpowiedz do tematu
PIELĘGNIARKA, Okolice Salisbury, Wielka Brytania
peakstaff

Dołączył: 04 Gru 2009
Posty: 18
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PeakStaff Recruitment dla swojego klienta –Care Home with Nursing - poszukuje kandydatów na stanowisko: PIELĘGNIARKA
Stanowisko: Pielęgniarka – Pełen etat
Czas pracy: 36 godzin tygodniowo, zmiany dzienne lub nocne. Możliwość nadgodzin.
Ref: RGN/ARSY/01
Lokalizacja: Okolice Salisbury – Wielka Brytania
Data rozpoczęcia pracy: Styczeń/Luty 2012
Pracodawca: Care Home with Nursing
Wynagrodzenie: uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia kandydata
Wymagania: dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, rejestracja NMC, dyplom pielęgniarstwa. Wcześniejsze doświadczenie wymagane, jako że osoba bedzie odpowiedzialna za prace personelu na zmianie.
Obowiązki: dbanie i zapewnianie wysokich standardów opieki pielęgniarskiej rezydentom, współpraca z menadżerem domu opieki, nadzór oraz szkolenie osób zajmujących stanowisko care assistant/opiekun osób starszych, zapewnienie bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia rezydentom, pisanie planów opieki, pomoc w ustalaniu grafików/dyżurów, administrowanie lekami, przekazywanie raportów do menadżera domu lub kierownika
Zakwaterowanie: dostępne tymczasowo

Zainteresowane osoby ofertą pracy na stanowisko: Pielęgniarka/ Nurse proszone są o rejestracje na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych] oraz dołączenie aktualnego cv w j. angielskim wraz z kopią nmc karty.

KONTAKT:
T: +441454335860, +48 177850680
Email: [link widoczny dla zalogowanych]
W: [link widoczny dla zalogowanych]

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszenie następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883) . Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.Certyfikat 4329

Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)